1.GKL
2A.GKL
2B.GKL
2.GKL(1-4)
2.GKL(5-8)
2.GKL(9-12)
1.GKL(F4)
TEKMOVANJE

RAZIGRAVANJE za uvrstitev/obstanek v 1.GKL

Tekmi za razigravanje/uvrstitev v 1.GKL:

- 28.6.2018 ob 19.30 (OŠ Gorje)
ŠD GORJE PROMOLUKS 67:53 ŠD KOLEKTIV
(20:11; 31:30; 44:44) - Geltar, Stojnšek

- 4.7.2018 ob 19.00 (Stara vojašnica Šk. Loka)
ŠD KOLEKTIV 76:82 ŠD GORJE PROMOLUKS
(22:19; 41:32; 53:59) - Škrbec, Misson

V naslednji sezoni v 1.GKL ostaja ekipa ŠD Gorje Promoluks, v 2.GKL pa ŠD Kolektiv.

Ekipa AFG je kot zadnjeuvrščena ekipa 1.GKL izpadla v 2.GKL. 
Ekipa Klub radovljiških študentov - KRŠ kot prvouvrščena ekipa 2.GKL napreduje v 1.GKL.

  PREBERI

ZADNJE TEKME

KLUB RADOVLJIŠKIH ŠTUDENTOV-KRŠ : ISD VOGLJE
20 : 0
PICERIJA HITRI : ŠD KOLEKTIV
74 : 80
ŠD KOLEKTIV : PICERIJA HITRI
80 : 74
ŠKDPK AVTOPLANET : OKSEE
79 : 84
SHARK : OKSEE
92 : 103
ŠKDPK AVTOPLANET : PROTEINI.SI
77 : 75

Ekipa OKSEE prvak 1.GKL 2018

Na igrišču Prošport se je v petek zaključila 1.GKL 2018. Videli smo tri izenačene tekme, na koncu pa so se naslova prvakov po dveh zmagah v podaljšku veselili igralci ekipe OKSEENajboljši strelec finalnega turnirja je bil Matej Švarc (ŠKDPK AVTOPLANET) z doseženimi 42 točkami, za najboljšega igralca turnirja pa je bil izbran Uroš Troppan (OKSEE).

Rezultati tekem:

ŠKDPK AVTOPLANET 77:75 PROTEINI.SI
SHARK 92:103 OKSEE 
ŠKDPK AVTOPLANET 79:84 OKSEE

Čestitamo.

  PREBERI

1.GKL 2018 Lestvica

# Ekipa Te Z P +/- DK PK T
1ŠKDPK AVTOPLANET14113128102489625
2SHARK1486-28989101722
3OKSEE1486961154105822
4PROTEINI.SI148630101298222
5CITY BAR KRANJ SOCIEDAD1486-2895097822
6X BODY147751078107321
7ŠD GORJE PROMOLUKS14410-5688293818
8AFG14212-147912105916

2.GKL (1-4) Lestvica

# Ekipa Te Z P +/- DK PK T
1KLUB RADOVLJIŠKIH ŠTUDENTOV-KRŠ6606533627112
2ŠD KOLEKTIV6422939336410
3PICERIJA HITRI615-344304647
4ISD VOGLJE615-603213816

2.GKL (5-8) Lestvica

# Ekipa Te Z P +/- DK PK T
1ENERGIJA NARAVE6424035731710
2SAVA6425235330110
3GOTIK642932331410
4APARTMAJI PRKSEL606-1012813826

2.GKL (9-12) Lestvica

# Ekipa Te Z P +/- DK PK T
1KK NAKLO6423835031210
2ŠD SPORTIVO KROPA642738237510
3OPTIMISTI633-122973099
4KŠK615-333113447

2A.GKL 2018 Lestvica

# Ekipa Te Z P +/- DK PK T
1KLUB RADOVLJIŠKIH ŠTUDENTOV-KRŠ1010020470850420
2PICERIJA HITRI10643761457716
3GOTIK10643655551916
4APARTMAJI PRKSEL1037-9549258713
5OPTIMISTI1037-10743253913
6KŠK1028-7548756211

2B.GKL 2018 Lestvica

# Ekipa Te Z P +/- DK PK T
1ŠD KOLEKTIV108216574257718
2ISD VOGLJE1073-1054055017
3ENERGIJA NARAVE1055-1161963015
4SAVA1046-1258860014
5KK NAKLO1046-2959962814
6ŠD SPORTIVO KROPA1028-10359269512

1.GKL 1(F4) Lestvica

# Ekipa Te Z P +/- DK PK T
1OKSEE220161871714
2ŠKDPK AVTOPLANET211-31561593
3PROTEINI.SI101-275771
4SHARK101-11921031
1.GKL
Ekipe
Razpored
Lestvica
O ligi
2A.GKL
Ekipe
Razpored
Lestvica
O ligi
2B.GKL
Ekipe
Razpored
Lestvica
O ligi
2.GKL(1-4)
Ekipe
Razpored
Lestvica
2.GKL(5-8)
Ekipe
Razpored
Lestvica
2.GKL(9-12)
Ekipe
Razpored
Lestvica
1.GKL(F4)
Ekipe
Razpored
Lestvica
Tekmovanje
Novice
Propozicije
Obrazci
Organizator
Arhiv
Fotogalerija